468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار » اطلاعیه توزیع اوراق جدید سهام “ونوین”

اطلاعیه توزیع اوراق جدید سهام “ونوین”

اوراق جدید سپرده سهام بانک اقتصاد نوین مربوط به افزایش سرمایه این بانک از مبلغ ۱۱ هزار و ۳۱۲ میلیارد ریال به مبلغ ۱۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال از محل سود انباشته، صادر شده و آماده توزیع است.

بانک اقتصاد نوین با انتشار اطلاعیه ای خبر از توزیع اوراق جدید سهام این بانک داد.

 اطلاعیه توزیع اوراق جدید سهام بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است:

اوراق جدید سپرده سهام مربوط به افزایش سرمایه بانک اقتصاد نوین از مبلغ ۱۱ هزار و ۳۱۲ میلیارد ریال به مبلغ ۱۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال از محل سود انباشته، صادر شده و آماده توزیع است.

الف) اوراق جدید سپرده سهام کارکنان شرکت ها بر اساس اعلام اسامی آنان از طرف شرکت متبوع، برای آن ها ارسال خواهد شد.

ب) اوراق جدید با احراز هویت شخص سهامدار یا وکیل قانونی وی تحویل می شود.

بر اساس این گزارش، از اشخاص حقیقی سهامدار تقاضا می شود براساس جدول زیر برای دریافت اوراق جدید سپرده سهام خود در ساعات اداری روزهای مشروحه زیر به اداره امور سهامداران بانک اقتصاد نوین واقع در تهران خیایان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خیابان برادران شریفی، پلاک ۲، طبقه دوم مراجعه کنند.

ج) تاریخ مراجعه اشخاص حقوقی، روز شنبه تاریخ ۷ اسفند ۹۵ تعیین شده و اوراق مذکور با اخذ معرفی نامه رسمی تحویل داده می شود.

د) با صدور اوراق جدید سپرده سهام، کلیه سهامدارن اوراق قبلی از درجه اعتبار ساقط است.

در صورتی که سهامداران در روزهای یاد شده اوراق سپرده خود را دریافت نکنند، می توانند در روزهای غیر تعطیل آتی به اداره امور سهامداران به نشانی ذکر شده مراجعه کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن های مستقیم اداره امور سهامداران به شماره ۸۴۶۱۲۰۵۰ و ۸۴۶۱۲۱۶۴- ۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر


برای وارد کردن نظر باید وارد شوید

ارسال

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد