468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار » بورس » “دسبحا” و سود یک هزار ریالی

“دسبحا” و سود یک هزار ریالی

شرکت گروه دارویی سبحان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۴ مبلغ یک هزار و ۱۴۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

شرکت گروه دارویی سبحان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۴ مبلغ یک هزار و ۱۴۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت گروه دارویی سبحان صورت های مالی یکساله منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۴ را بصورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بر اساس این گزارش “دسبحا” در دوره یکساله یاد شده، با سرمایه یک هزار و چهار میلیارد ریال مبلغ یک هزار و ۱۷۳ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال درآمد حاصل از سرمایه گذاریها و فروش سرمایه گذاریها داشت.

از درآمد این شرکت هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی کسر شد و سود عملیاتی دوره به مبلغ یک هزار و ۱۵۱ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال رسید.

به سود خالص دوره نیز درآمدهای متفرقه اضافه شد و با کسر مالیات از آن سود خالص دوره به مبلغ یک هزار و ۱۵۱ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال محاسبه شد و بر این اساس مبلغ یک ۱۴۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه و در نهایت مبلغ یک هزار و ۱۸۸ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر


برای وارد کردن نظر باید وارد شوید

ارسال

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد