468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار » بورس » افزایش بیش از ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد ریالی ارزش بازار “وصندوق”

افزایش بیش از ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد ریالی ارزش بازار “وصندوق”

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ معادل ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال افزایش یافت.                

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ معادل ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش پایگاه‌اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ را بصورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بر اساس این گزارش این شرکت در ابتدای بهمن ماه سال جاری و با سرمایه ۱۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۲ هزار و ۸۵۱ میلیارد و ۴۱۲ میلیون ریال و ارزش بازار ۴۰ هزار و ۹۹۸ میلیارد و ۷۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

طی این دوره یک ماهه بهای تمام شده آن معادل ۱۰۰ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال افزایش یافت و به مبلغ ۱۲ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال رسید در حالی که ارزش بازار آن نیز معادل ۶ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال افزایش یافت و به ۴۷ هزار و ۲۸۵ میلیارد و ۴۴ میلیون ریال رسید .

گفتنی است این شرکت طی ماه گذشته تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۷۸ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال و مبلغ ۱۷۸ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت معادل دو میلیون ریال سود شناسایی کرد.

همچنین این طی دوره یک ماهه یاد شده تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۱ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال خریداری کرد.

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر


برای وارد کردن نظر باید وارد شوید

ارسال

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد