468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار » بورس » انتشار عملکرد یک ماهه “وسپه”

انتشار عملکرد یک ماهه “وسپه”

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ معادل یک هزار و ۱۲۰ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال افزایش یافت.                

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ معادل یک هزار و ۱۲۰ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری سپه صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۴ را بصورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بر اساس این گزارش این شرکت در ابتدای بهمن ماه سال جاری و با سرمایه سه هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۳۰۸ میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال و ارزش بازار ۷ هزار و ۴۹۲ میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

طی این دوره یک ماهه بهای تمام شده آن معادل ۵۶ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال کاهش یافت و به ۶ هزار و ۲۵۱ میلیارد و ۳۷۱ میلیون ریال رسید در حالی که ارزش بازار آن با مبلغ یک هزار و ۱۲۰ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال افزایش، به مبلغ ۸ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۴۹۹ میلیون ریال رسید .

“وسپه” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده فروش معادل ۱۲۴ میلیارد و ۵۸۳ میلیون ریال ومبلغ ۱۳۶ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت معادل ۱۱ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال سود شناسایی کرد.

گفتنی است این شرکت در بهمن ماه امسال تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده فروش معادل ۶۸ میلیارد و ۶۸۶ میلیون ریال خریداری کرد.

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر


برای وارد کردن نظر باید وارد شوید

ارسال

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد